Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Arte

Hotel ARTE ****, jehož budova byla postavena v roce 1898 majitelkou Fanny Wenz, se nachází přímo v centru Brna v sousedství nejhezčího brněnského parku - Lužánky.

Hotel

Brno

Hotel Arte

Drobneho 289/6 * Brno
e-mail: arte@brnohotels.cz

GPS (WGS84)

Šířka 49.204636 Délka 16.613565"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Minibar
Parkování
Televize
Internet na pokoji
Zvířata

Poloha hotelu umožňuje milovníkům památek navštívit například VILU TUGENHAT už po 7 minutách chůze, vyznavačům sportu nabízíme návštěvu nedalekého krytého bazénu a hokejové haly, kam se dostanou za 10 minut a pěší zóna je od hotelu ARTE vzdálena také pouhých 10 minut chůze. Hosté se zájmem o výstavy a veletrhy, které se v Brně konají, také nebudou zklamaní. Hotel ARTE je odtud vzdálen 15 minut jízdy autem. Taktéž Masarykův okruh je vzdálen od Hotelu ARTE asi 18 minut. Parkování je možné před budovou a je zahrnuto v ceně pobytu.

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových a trojlůžkových pokojích vybavených vlastními koupelnami se sprchovým koutem, kabelovou LCD TV, minibarem, bezpečnostní schránkou a Wi-Fi internetovým připojením. Pokojová služba 24 hod.denně s donáškou jídel z restaurace v provozní době. Čištění a žehlení prádla 7 dní v týdnu, praní a čištění oděvů. Společné prostory jsou též pokryty Wi-Fi internetovým připojením.Snídaňová jídelna se nachází v přízemí a během dne je zde v provozu bar nabízející různé nápoje a 5 druhů českých piv.

Protože se neustále snažíme vylepšovat naše služby a vyhovět náročným požadavkům našich hostů, připravili jsme novinku - projekt &lduo;Zdravá snídaně&rduo;. Kromě základního sortimentu kvalitních bioproduktů a chutných potravin nově nabízíme čerstvé zeleninové a ovocné šťávy - ty jsou těmi nejlepšími živoucími a regenerujícími potravinami, které můžeme tělu poskytnout.Pokoje a ceny

Ceny za pokoj/noc, v €. Převodník měn
Odkaz na kalendář veletrhů a výstav


Ceny zahrnují snídani, parkování a všechny poplatky.
Děti do 10ti let bez přistýlky zdarma.
Dětská postýlka: zdarma
Domácí zvíře: 20,- EURFormulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hostedPožadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
arte@brnohotels.cz


TOPlist