Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Barceló Brno Palace

Hotel Barceló Brno Palace se nachází přímo v centru Brna v blízkosti katedrály sv. Petra a Pavla, jen několik kroků od přístupové cesty k hradbám pevnosti Špilberk. Naším záměrem bylo vytvořit hotel s inspirující a atraktivní atmosférou vytvořenou kombinací luxusu a elegance moderního designu ve spojení s nesrovnatelnou kvalitou služeb.

Hotel

Brno

Hotel Barceló Brno Palace

Silingrovo namesti 2 * Brno
e-mail: info@brnohotels.cz

GPS (WGS84)

Šířka 49.192201 Délka 16.605653"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Bar
Minibar
Výtah
Sauna
Parkování
Televize
Klimatizace
Invalidé
Internet na pokoji
Káva a čaj

Záměrem bylo vytvořit hotel s inspirující a atraktivní atmosférou vytvořenou kombinací luxusu a elegance moderního designu ve spojení s nesrovnatelnou kvalitou služeb. Navštivte hotel Barceló Brno Palace, profesionální tým splní všechna Vaše přání a Vy si vychutnáte pohodlí i exkluzivní menu v restauraci Palazzo, zvláště pak kulinářské umění našeho šéfkuchaře.

Exklusivní novostavba v centru města Brna vznikla v pol. 19. stol. na základě návrhu architekta Franze Fröhlicha jako obytný dům, který zahrnoval škálu různě velkých bytů s důmyslným systémem schodišť. Po dlouhá léta představoval nejluxusnější a nejprestižnější brněnskou adresu. Po třiceti měsících náročné rekonstrukce budovy byl palác opět, nyní v podobě luxusního hotelu, otevřen svým hostům v červnu 2009.

Barceló Brno Palace, původně historický palác, se opět stal synonymem klasické elegance a moderního designu.


Deluxe pokoje

Hotel Barcelo Brno Palace nabízí ubytování v 107mi pečlivě navržených pokojích Deluxe, 6ti Junior suitech a 6ti apartmá. Každý pokoj je prostornou oázou klidu poskytující hostům dokonalý komfort. Každý z pokojů je odhlučněn, je klimatizovaný s vlastním Wi-Fi a LAN připojením, LCD kabelovou televizí, minibarem, bezpečnnostní schránkou, pracovním stolem s lampou, nadstandardně velkými lůžky s širokým výběrem polštářů a luxusním povlečením, s župany a domácí obuví a kosmetickými doplňky. Hotel nabízí také dva kompletně bezbariérové pokoje. Pokoje pro kuřáky jsou k dispozici na vyžádání.


Junior Suity

Šest luxusně zařízených Junior Suite, které jsou nadstandardně prostorné (průměrná velikost je 38m2) jsou navrženy pro hosty, kteří oceňují prostor a špičkové zařízení.

  • Premium služby v Junior Suites & Apartmá:
  • Nespresso kávovar
  • Volný vstup do sauny a relaxační zóny
  • Úprava pokoje na noc


Apartmá

Šest luxusních apartmá (průměrná velikost 55 m2) v současném stylu z vkusně vybraných materiálů tvoří elegantní atmosféru a umožňují plně si vychutnat Váš pobyt. Každé apartmá se skládá z ložnice a obývacího pokoje s denní toaletou.
RESTAURANT PALAZZO - nezapomenutelný kulinářský zážitek v srdci Brna.

Náš šéfkuchař Vám nabízí svůj osobitý náhled na moderní kuchyni a bohaté zkušenosti s příměsí středozemní kuchyně, kdy jídlo je vzrušující oslavou chuti a rozmanitosti. Restaurace Palazzo a její bar jsou elegantně navrženy a funkčně zařízeny španělským návrhářem Paco Entrenou, celkem 40 míst tvoří pulsující, stylový a elegantní prostor.

Palazzo Menu Wein List

Snídaňový a obědový restaurant Staré Brno Vám nabízí bohatou buffetovou snídani každé ráno a během dne zde můžete dostat lehký buffetový oběd, nebo si vychutnat drink v Lounge Baru.KONFERENCE a SPOLEČENSKÉ AKCE - Multifunkční sál Městský Dvůr (161 m2) může být rozdělen na dvě identické samostatné místnosti pro 30 - 200 osob. Nabízíme též tři menší multi-funkční sály Petrov, Veveří and Špilberk s možností variabilního propájení, které mohou pojmout od 2 až do 100 hostů v rozličném uspořádání.


Atrium hotelu Barceló Brno Palace je perfektní místo pro soukromé akce, party a módní přehlídky v Brně. Átrium propojené s restaurací Staré Brno poskytuje exkluzivní zázemí pro pořádání malých soukromých akcí až po velké koktejlové párty. Náš profesionální tým je Vám plně k dispozici, připraven splnit všechna Vaše přání a požadavky, aby akce proběhla k Vaší naprosté spokojenosti.

ZDRAVÍ A KRÁSA

Hotel má relaxační část se saunou, fitness studio a báječnou masáž, která je ideální pro hosty, kteří chtějí zůstat ve formě, nebo pro ty, kteří si prostě chtějí užít svůj čas a odpojit se od každodenního života.
Pokoje a ceny

Ceny za pokoj/noc, v €. Převodník měn


Nabízíme 1slevu po celý rok pro rezervace předplacené dopředu - cena AP (Advance Purchase). 
V tomto případě je platba NEVRATNÁ.
Ceny zahrnují Wi-Fi a WLAN internetové připojení, snídani a všechny poplatky.
Domácí zvířata nejsou v hotelu povolena. 


Odkaz na kalendář veletrhů a výstav

Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu
    

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
info@brnohotels.cz


TOPlist