Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Barceló Brno Palace

Hotel Barceló Brno Palace se nachází přímo v centru Brna v blízkosti katedrály sv. Petra a Pavla, jen několik kroků od přístupové cesty k hradbám pevnosti Špilberk. Naším záměrem bylo vytvořit hotel s inspirující a atraktivní atmosférou vytvořenou kombinací luxusu a elegance moderního designu ve spojení s nesrovnatelnou kvalitou služeb.

Hotel

Brno

Hotel Barceló Brno Palace

Silingrovo namesti 2 * Brno
e-mail: info@brnohotels.cz

GPS (WGS84)

Šířka 49.192201 Délka 16.605653"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Bar
Minibar
Výtah
Sauna
Parkování
Televize
Klimatizace
Invalidé
Internet na pokoji
Káva a čaj

Záměrem bylo vytvořit hotel s inspirující a atraktivní atmosférou vytvořenou kombinací luxusu a elegance moderního designu ve spojení s nesrovnatelnou kvalitou služeb. Navštivte hotel Barceló Brno Palace, profesionální tým splní všechna Vaše přání a Vy si vychutnáte pohodlí i exkluzivní menu v restauraci Palazzo, zvláště pak kulinářské umění našeho šéfkuchaře.

Exklusivní novostavba v centru města Brna vznikla v pol. 19. stol. na základě návrhu architekta Franze Fröhlicha jako obytný dům, který zahrnoval škálu různě velkých bytů s důmyslným systémem schodišť. Po dlouhá léta představoval nejluxusnější a nejprestižnější brněnskou adresu. Po třiceti měsících náročné rekonstrukce budovy byl palác opět, nyní v podobě luxusního hotelu, otevřen svým hostům v červnu 2009.

Barceló Brno Palace, původně historický palác, se opět stal synonymem klasické elegance a moderního designu.


Deluxe pokoje

Hotel Barcelo Brno Palace nabízí ubytování v 107mi pečlivě navržených pokojích Deluxe, 6ti Junior suitech a 6ti apartmá. Každý pokoj je prostornou oázou klidu poskytující hostům dokonalý komfort. Každý z pokojů je odhlučněn, je klimatizovaný s vlastním Wi-Fi a LAN připojením, LCD kabelovou televizí, minibarem, bezpečnnostní schránkou, pracovním stolem s lampou, nadstandardně velkými lůžky s širokým výběrem polštářů a luxusním povlečením, s župany a domácí obuví a kosmetickými doplňky. Hotel nabízí také dva kompletně bezbariérové pokoje.


Junior Suity

Šest luxusně zařízených Junior Suite, které jsou nadstandardně prostorné (průměrná velikost je 38m2) jsou navrženy pro hosty, kteří oceňují prostor a špičkové zařízení.

  • Premium služby v Junior Suites & Apartmá:
  • Nespresso kávovar
  • Volný vstup do sauny a relaxační zóny
  • Úprava pokoje na noc


Apartmá

Šest luxusních apartmá (průměrná velikost 55 m2) v současném stylu z vkusně vybraných materiálů tvoří elegantní atmosféru a umožňují plně si vychutnat Váš pobyt. Každé apartmá se skládá z ložnice a obývacího pokoje s denní toaletou.
RESTAURANT PALAZZO - nezapomenutelný kulinářský zážitek v srdci Brna.

Náš šéfkuchař Vám nabízí svůj osobitý náhled na moderní kuchyni a bohaté zkušenosti s příměsí středozemní kuchyně, kdy jídlo je vzrušující oslavou chuti a rozmanitosti. Restaurace Palazzo a její bar jsou elegantně navrženy a funkčně zařízeny španělským návrhářem Paco Entrenou, celkem 40 míst tvoří pulsující, stylový a elegantní prostor.

Palazzo Menu Wein List

Snídaňový a obědový restaurant Staré Brno Vám nabízí bohatou buffetovou snídani každé ráno a během dne zde můžete dostat lehký buffetový oběd, nebo si vychutnat drink v Lounge Baru.KONFERENCE a SPOLEČENSKÉ AKCE - Multifunkční sál Městský Dvůr (161 m2) může být rozdělen na dvě identické samostatné místnosti pro 30 - 200 osob. Nabízíme též tři menší multi-funkční sály Petrov, Veveří and Špilberk s možností variabilního propájení, které mohou pojmout od 2 až do 100 hostů v rozličném uspořádání.


Atrium hotelu Barceló Brno Palace je perfektní místo pro soukromé akce, party a módní přehlídky v Brně. Átrium propojené s restaurací Staré Brno poskytuje exkluzivní zázemí pro pořádání malých soukromých akcí až po velké koktejlové párty. Náš profesionální tým je Vám plně k dispozici, připraven splnit všechna Vaše přání a požadavky, aby akce proběhla k Vaší naprosté spokojenosti.

ZDRAVÍ A KRÁSA

Hotel má relaxační část se saunou, fitness studio a báječnou masáž, která je ideální pro hosty, kteří chtějí zůstat ve formě, nebo pro ty, kteří si prostě chtějí užít svůj čas a odpojit se od každodenního života.
Pokoje a ceny

Ceny za pokoj/noc, v €. Převodník měn


Nabízíme 1slevu po celý rok pro rezervace předplacené dopředu - cena AP (Advance Purchase). 
V tomto případě je platba NEVRATNÁ.
Ceny zahrnují Wi-Fi a WLAN internetové připojení, snídani a všechny poplatky.
Domácí zvířata nejsou v hotelu povolena. 


Odkaz na kalendář veletrhů a výstav

Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hostedPožadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
info@brnohotels.cz


TOPlist