Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Pension Na Dvořákové

Penzion Na Dvořákové poskytuje příjemné a klidné prostředí přímo v srdci města Brna, na pěší zóně nedaleko náměstí Svobody na adrese Dvořákova 1. Nově zrekonstruovaný útulný penzion se Vám určitě zalíbí. Je možnost si zarezervovat prostory penzionu pro firemní akci.

Pension

Brno

Pension Na Dvořákové

Dvorakova 1 * Brno
e-mail: nadvorakove@brnohotels.cz

GPS (WGS84)

Šířka 49.195889 Délka 16.609794"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Výtah
Internet na pokoji
Zvířata
Kuchyně

Nově zrekonstruovaný útulný penzion se Vám určitě zalíbí. Nabízíme jak krátkodobé, tak dlouhodobé ubytování. Je možnost si zarezervovat prostory penzionu pro firemní akci. Jako dárek od nás obdržíte navíc jeden vstup do naší solné jeskyně ZDARMA!

Nabízíme ubytování v 2 jednolůžkových, 17 dvoulůžkových (možnost přistýlky), 2 třílůžkových pokojích a jednom čtyřlůžkovém apartmá (2+2). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a základní kuchyňskou linku. Pokoje jsou moderně zařízené v příjemných barvách. Každý pokoj je vybaven bezplatným připojením k internetu pomocí WI-FI. Bezpečnost hostů je zajištěna kouřovými indikátory na pokojích.

V přízemí penzionu naleznete nově otevřenou nekuřáskou kavárnu. Každé ráno je zde pro naše hosty nachystána snídaně formou švédských stolů.


Pokoje a Ceny

Ceny za pokoj/noc, v korunách. Převodník měn


Ceny zahrnují Wi-Fi internetové připojení, snídani a všechny poplatky.Odkaz na kalendář veletrhů a výstavFormulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu
    

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
nadvorakove@brnohotels.cz


TOPlist