Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Old Town

Hotel OLD TOWN Brno **** je nově vybudovaný čtyřhvězdičkový designový hotel s rozsáhlou nabídkou sluľeb. Svou polohou nabízí hostům rychlou a pohodlnou dostupnost centra města Brna s významnými správními a nákupními středisky a oblíbenými památkami. Disponuje moderním vzhledem, je vybaven nejnovějąími technologiemi a překvapí příjemným prostředím s profesionálními sluľbami. Hotel nabízí uzavřené, kamerami střeľené parkoviątě přímo v areálu hotelu, které mohou hosté vyuľívat zcela zdarma.

Hotel

Brno

Hotel Old Town

Francouzska 97 * Brno
e-mail: old-town@brnohotels.cz

GPS (WGS84)

©ířka 49.202294 Délka 16.623671"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Bar
Minibar
Výtah
Parkování
Televize
Klimatizace
Internet na pokoji

Hotel svým hostům nabízí 23 komfortně vybavených a moderně designových pokojů. V‘echny pokoje jsou přizpůsobeny k ubytování dvou osob a ve vybraných kategoriích lze zajistit přistýlku. Kvalita ubytování splňuje standard čtyřhvězdičkových hotelů a mezi nezbytné vybavení každého pokoje patří například osobní trezor, minibar, podlahové vytápění s termostatem, LCD televizor s digitálním příjmem satelitních programů, telefon s přímou volbou volání, luxusní kosmetické přípravky, župan, pantofle, vysou‘eč vlasů a dal‘í drobnosti, které udělají radost i náročným zákazníkům. Hosté si tak mohou plně užívat příjemného prostředí, ať už pro odpočinek a relaxaci nebo jako zázemí pro obchodní jednání.


Economy


Ubytování v kategorii Economy nabízí 10 standardně vybavených pokojů o rozloze cca 20m2. Jemné žluté a okrové barvy navozují útulné prostředí připomínající teplo domova. V‘echny pokoje této kategorie jsou vybaveny velkým lůžkem pro dva, pracovním stolem a balkonem.

De Luxe


Pokoje De Luxe se pohybují v rozměrech cca 20-25m2 a představují střední třídu v kategoriích luxusního ubytování v Old Town hotelu. V‘ech 7 pokojů je laděno do zlatých odstínů, které hosty oslní nádechem vyjímečnosti a pocitem královských privilegií. Extra pohodlná a velká lůžka lze spojit v jedno nebo rozdělit do dvou samostatných.


Superior


V‘ech 6 pokojů nejvy‘‘í kategorie Superior se vyznačuje elegantně uspořádaným prostorem (cca 30-40m2) s pohodlnou sedací soupravou, která může sloužit jako přistýlka, a s extra velkými postelemi spojenými dohromady nebo rozdělenými zvlá‘ť. Pokoje Superior jsou vybaveny 40“ LCD televizí a velkou rohovou vanou v koupelně. Fialový dekor ve vzdu‘ném a vkusném prostředí uspokojí vá‘eň pro luxus a hýčkání.Meetings & Events


Hotel Old Town má k dispozicikonferenční místnost pro maximálně 30 osob podle formy uspořádání. Obě místnosti jsou moderně zařízeny a nabízí komfortní konferenční zázemí s vybavením jako projektor, plátno, flipcharty, tabule, poznámkové bloky a psací potřeby. Tiskové, kopírovací a faxové služby, stejně jako možnost vypůjčení dal‘ích kancelářských potřeb, jsou zaji‘těny na vyžádání přes recepci hotelu.

Občerstvení během jednání – coffee breaky, obědy, rauty atd. – lze zajistit domluvou předem dle individuálních přání klienta. Jako pozornost podniku je v konferenčních místnostech standardně nachystána voda pro každého účastníka jednání.

Personál hotelu Old Town se svým hostům věnuje se v‘í pozorností a je připraven zajistit jakékoliv nadstandardní požadavky, ať už se jedná o záležitosti stravování, technického vybavení nebo jakékoliv dal‘í extra služby.Merci restaurant


Restaurace Merci je zaměřena na českou kuchyni. Šéfkuchař se v‘ak jídelní lístek rozhodl obohatit o různé speciality mezinárodní kuchyně. Klademe důraz předev‘ím na čerstvost a kvalitu použitých surovin. Cílem je připravit za rozumnou cenu skutečně skvělé, kvalitní a neopakovatelné české jídlo, díky kterému se do restaurace budete rádi vracet! Kuchaři čerpali z receptů na‘ich babiček a kloubí je s vlastní kreativitou a zku‘eností ze zahraničí. Na‘i čí‘níci Vás usadí do dvou kvalitně vybavených, klimatizovaných místností. Tyto místnosti jsou vkusně sladěny do celkově příjemného a intimního prostředí s kapacitou 40 osob. Součástí restaurace je i OLD TOWN Bar & Cafe se ‘irokou nabídkou různorodých nápojů. Můžete si zde odpočinout a ochutnat skvělou značkovou kávu Varesina. Přijďte oslavit Va‘e úspěchy do restaurace Merci . Nebo ji využijte k rodinnému setkání, pracovní schůzce či romantické večeři. Ať už si vyberete jakoukoli příležitost náv‘těvy, ná‘ profesionální tým Vám bude poskytovat ty nejlep‘í služby, aby Va‘e náv‘těva byla nezapomenutelná. Merci je na‘e děkuji za to, že se Vám u nás líbí.Pokoje a Ceny

Ceny za pokoj/noc, v €. Převodník měn				

Ceny zahrnují buffetovou snídani, parking, vstup do fitness a sauny a vąechny poplatky.

Odkaz na kalendář veletrhů a výstavFormulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu
    

2
Počet a typ poľadovaných pokojů
Poľadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaąí osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to moľné
Platební a stornovací podmínky

Běľně neúčtujeme ľádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můľete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezruąíte-li vąak objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


Poľadujete okamľitou odpověď?

Vaąe poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená moľnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci naąimi zkuąenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
old-town@brnohotels.cz


TOPlist