Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Parkhotel

Parkhotel**** Brno je stylový zámecký hotel z konce 19. století, umístěný v těsné blízkosti Brněnského výstaviště a přitom v zeleni a tichu údolí řeky Svratky.

Hotel

Dvoulůžkový2950 KčBrno

Hotel Parkhotel

Veslarska 250 * Brno
e-mail: parkhotel@brnohotels.cz

GPS (WGS84)

Šířka 49.194651 Délka 16.564481"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Bar
Minibar
Výtah
Sauna
Bazén
Parkování
Televize
Internet na pokoji

Interiéry i exteriéry zdobeny štukovými a kovářskými prvky, stěny potaženy lyonským hedvábím. Pouze 20 stylových dvoulůžkových pokojů zajišťuje neopakovatelnou atmosféru. Hotelový areál se skládá se ze tří budov spojených proskleným mostem.

Všechny naše stylově zdobené dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny TV SAT, radiem, minibarem, vlastní koupelnou s WC, vanou, sprchou a vysoušečem vlasů, psacím stolem a telefonem s přímou státní volbou s možností připojení k internetu.
Ubytovaní hosté mají v ceně pokoje k dispozici parkování v uzavřeném areálu hotelu, koupání v krytém vyhřívaném bazénu se skalním vodopádem a bohatý snídaňový buffet (včetně teplých jídel á la carte).

  • Kategorie pokojů:
  • Standard class - reprezentativní ubytování vhodné pro business návštěvníky, bohatá dekorace uměleckých prvků, lyonské hedvábí na stěnách. Některé pokoje jsou doplněny balkonem;
  • Junior suite - suite s oddělenou obývací částí a částí pro spánek;
  • Economy class - pokoje dekorované jednodušší štukovou výzdobou a plastickou tapetou;

Neodkládejte příležitost navštívit naši klimatizovanou restauraci a ochutnat nejrozličnější kulinářské fantazie, které Vás spolu s příjemnou a ochotnou obsluhou přenesou do ráje gurmánů, s jedinečnou nabídkou více než 200 specialit francouzské, české ale i ostatních mezinárodních kuchyní. Příjemný zážitek je zdůrazněn naší příjemnou a přátelskou obsluhou. V letních měsících je velmi oblíbené grilování steaků a selátek na otevřeném grilu na terase přímo před restaurací.

S heslem “život je příliš krátký na to, abychom pili špatná vína&r dquo;, nabízíme výběr z více než 40 druhů vín z jižní Moravy i dalších oblastí. Hosté ocení nejen rozličnost odrůdovou, ale také zastoupení asi 15 různých pěstitelů, neboť každá oblast, každý výrobce má svůj specifický buket. Podrobná charakteristika jednotlivých vín a školený personál Vám pomohou k dokonalé harmonii chutí a vůní. Pro zájemce pořádáme řízené degustace vín (i v cizích jazycích). K dokonalé atmosféře často přispívá cimbálová muzika pana Hovorky.

Gastronomickým labužníkům a znalcům vín připravujeme individuální nabídky z několikanásobně širšího sortimentu. Pro uzavřené společnosti máme k dispozici několik salonků: zámecký salonek pro 25 osob ihned vedle restaurace;
francouzský salonek pro 30 osob před bazénovým barem s výhledem na bazén s kulisou skalního vodopádu.
Pořádáme také kongresy a semináře v našem konferenčním sále až pro 80 osob.

Krytý vyhřívaný bazén s pool barem v bazénové hale. Dekoraci tvoří zimní zahrada, skalní vodopád, chrliče vody a speciální osvětlení. Po namáhavém dni řada hostů ocení saunu a profesionální masérské služby.
Squash, tenis a posilovna je v blízkosti hotelu. Golfový areál Kaskáda s 27-jamkovým hřištěm, 6 jamkovou Akademií pro začátečníky a tréninkovými plochami se nachází 10 km od hotelu za brněnskou přehradou. V lese za hotelem se nachází obora vhodná pro víkendové procházky. Často je možné pozorovat lesní zvěř přímo z hotelových pokojů. Hotel leží přímo na cykloturistické trase vedoucí k brněnské přehradě, hradu Veveří nebo na Moravský kras.

K dispozici pro naše hosty je stolní PC s kancelářským softwarem, tiskárnou a přístupem na internet v hotelové hale. Nabízíme hotelový transfer luxusním klimatizovaným autem Grand Voyager pro 7 osob. Hlídané parkoviště se systémem bezpečnostních kamer a fotobuněk.Pokoje a Ceny

Ceny za pokoj/noc, v korunách. Převodník měn


Ceny zahrnují buffetovou snídani, použití krytého a vytápěného bazénu a všechny poplatky.

Soukromé parkování je možné za 9 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná).Odkaz na kalendář veletrhů a výstavFormulář pro objednávku či poptávku:Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
parkhotel@brnohotels.cz

Vybrané historické hotely
Průvodce městem

Výlety po Praze a Česku se zkušeným průvodcem

Transport z letiště

Transport z letiště a další

Pronájem aut

Výběr z mnoha automobilů

Nejlepší z opery

Program opery

Klasické koncerty

Koncerty na zajímavém místě

WOW

Černé divadlo


Click for Praha, Česko Forecast

TOPlist