Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Quality Hotel Brno Exhibition Centre

Quality Hotel Brno Exhibition Centre je hotelový komplex poskytující vysoký standard ubytování a kongresových služeb.
Hotel se nachází v těsné blízkosti veletržního a výstavního areálu - Veletrhy Brno, a.s.

Hotel

Brno

Quality Hotel Brno Exhibition Centre

Krizkovskeho 20 * Brno
e-mail: quality@brnohotels.cz

GPS (WGS84)

Šířka 49.184508 Délka 16.580592"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Bar
Minibar
Výtah
Fitko
Sauna
Parkování
Televize
Klimatizace
Internet na pokoji

Hotel má půdorys písmene V a jeho pět poschodí nabízí ubytování ve 200 dvoulůžkových pokojích s veškerým komfortem a kongresovou halu pro až 600 osob. Quality Hotel Brno Exhibition Centre je tak ideálním místem pro pořádání akcí všech typů - od malých seminářů až po velké mezinárodní kongresy, pro které zajišťuje široké spektrum služeb od ubytování a stravování pres kongresovou techniku a zprostředkování tlumočnických služeb až po uspokojení specifických požadavku pořadatelů akcí.


Standard


Komfortní pokoje se vším důležitým pro Váš pohodlný pobyt. V Quality Hotel Brno Exhibition Centre dostanete víc než jen teplou postel, čistý pokoj a přátelský úsměv. Získáte komfortní hotel, kde se můžete pěkně posadit, relaxovat a být sami sebou. Ať už cestujete služebně nebo za poznáním, neměli byste se vzdát veškerého pohodlí domova nebo každodenní rutiny, která vás udrží nad vodou.


Executive


Nechte se rozmazlit dostupným luxusem. Nejvyšší patro s nejlepším výhledem, obrovské postele, klidová zóna daleko od běžného ruchu. Jen pár kroků v našem měkoučkém županu Vás dělí od vstupu na vrchol resp. na střechu do naší Relax Zone. Pečlivě vybrané materiály v kombinaci s líbivým designem, vyšší řadou koupelnové kosmetiky a s vybraným občerstvením v minibaru zdarma Vám pomůže cítit se téměř jako doma.


Suite


V pokojích typu Suite navíc : druhá LCD TV, druhá přípojka na internet, druhý pracovní stůl, větší koupelna, větší šatní skříň a konferenční stolek s křesílky nebo jednací stůl pro 6 osob.
Konferenční prostory


Konferenční prostory lze využít pro akce v rozsahu malých seminářů až po velké mezinárodní kongresy, pro které zajišťuje široké spektrum služeb od ubytování a stravování pres kongresovou techniku a zprostředkování tlumočnických služeb až po uspokojení specifických požadavků pořadatelů akcí.


KONGRESOVÁ HALA

Sál o rozloze 350 m2, dělitelný do dvou sálů, galerie pro 50 osob, salonek pro 40 osob s terasou, welcome desk a předsálí. Všechny prostory klimatizovány s přístupem denního světla.
Zařízení kongresové haly: videokonference, copy-board, tlumočení do 4 jazyků, mobilní konferenční ozvučení.

SALÓNKY

3 plně klimatizované salonky pro 100 osob v přízemí hotelu, 5 jednacích apartmá, každý pro 10 osob. Jednací prostory klimatizovány a přístupem denního světla.
Zařízení salonků: audiovizuální technika, ozvučení, možný pronájem osobního počítače, faxu a tlumočnické zařízeni (na objednávku).
Gastronomie


Ať už jste návštěvníkem konference, účastníkem obchodního jednání či jen projíždíte, vždy se setkáte s poctivou gastronomií a profesionálním servisem. Zkušený tým kuchařů připravuje pokrmy z kvalitních surovin od lokálních dodavatelů. Tradici moravské kuchyně důmyslně mixuje s moderními trendy. S dobrým jídlem je samozřejmě spojen i profesionální um školených pracovníků obsluhy a přísný výběr kvalitních nápojů.


RESTAURACE BRASSERIE

Tato restaurace nabízí jídla formou bohatých nabídkových stolů. Ideálním startem do nového dne je snídaňový bufet s širokým výběrem jídel studené a teplé kuchyně.Novinkou je příprava vaječných pokrmů před zraky hostů a to z přísad, které si host sám vybere. Kvalitní káva, velký výběr čajů a ovocných šťáv, křehké teplé croissanty jsou samozřejmostí.
Samozřejmostí je možnost podávání snídaně přímo na pokoji. Stačí si na jednoduchém formuláři zaškrtnout to, na co máte chuť a v uvedený čas Vám rádi snídani naservírujeme.

CATERING

Nabízíme cateringové služby do 1000 osob na místě Vaši volby - na výstavním stánku, Masarykově okruhu, v zámcích nebo stanech, ve stylu španělském, asijském, sportovním či historickém.Relaxace


V 6. patře se nachází RELAX ZONE, zcela nové prostory pro relaxaci. Relax Zone není určena pro veřejnost, vstup je povolen pouze ubytovaných hostům, což zajišťuje vysoký stupeň soukromí, pohodlí a exklusivity. Panoramatický výhled na Brno, pohled na areál výstaviště z jiného úhlu, moderní design, zajímavě řešená koncepce prostoru, zeleň v interiéru, oddělení od ostatních částí hotelu, kvalitní technické vybavení, venkovní terasa, profesionální péče. Toto vše umocňuje pocit klidu a pohody a pomáhá tak k dobití energie každého návštěvníka.

MINIGYM

Stroje značky Panatta Sport modelové řady Pininfarina Gold běžecký pás, rotoped, spinningové kolo, eliptický trenažér, multifunkční posilovací stroj.
Provozní doba: 06.30 - 22.00 hod. Vstup je zahrnut v ceně ubytování.

SAUNA

Klasická finská sauna s venkovním ochlazováním. Součástí je vnitřní i venkovní odpočívárna.
Provozní doba: 18.00 -22.00 hod. Vstup je zahrnut v ceně ubytování

MASÁŽE

Široká nabídka profesionálních masáží.
Provozní doba: 18.00 - 22.00 hod.

TERASA

Je zde umístěn ochlazovací bazének a může sloužit jak pro slunění tak i jako odpočívárna během saunování. Hosté zde mají unikátní výhled na západ slunce stejně jako na zalesněné okolní kopce.
Provozní doba: 18.00 - 22.00 hod.


Pokoje a Ceny

Ceny za pokoj/noc, v korunách. Převodník měn


Nabízíme 15% slevu pro rezervace předplacené dopředu - Ceny Advance Purchase. 
V tomto případě je platba NEVRATNÁ.
Ceny zahrnují internetové připojení, vstup do fitness centra, sauny a všechny poplatky, nezahrnují však snídani.


Odkaz na kalendář veletrhů a výstav

Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hostedPožadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
quality@brnohotels.cz


TOPlist