Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Royal Ricc

Romantický hotel v historické části Brna s vynikající kuchyní na bázi italských a francouzských specialit. Dekorace v interieru jsou vhodně doplněné starožitným nábytkem a malbami moderních i starých malířů, i funkčními kachlovými kamny.

Hotel

Brno

Hotel Royal Ricc

Starobrn?nsk 3 * Brno
e-mail: royalricc@brnohotels.cz

GPS (WGS84)

Šířka 49.192621 Délka 16.607106"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Minibar
Výtah
Parkování
Televize
Klimatizace
Internet na pokoji

Hotel ROYAL RICC je původně barokní dům postavený v roce 1596 a kompletně renovovaný v roce 1998. Autor současné podoby domu je Francesco Canevale, významný kameník který přišel do Brna v roce 1580. Společně s dalšími italskými umělci přestavěli a ozdobili Novou i Starou Radnici, Dům Baronů z Lipé do dnešní podoby a mnoho dalších budov. Francesco Canevale získal dům 29.dubna 1589 tím že se oženil s Agnes, vdovou Antonio Silvy, též kameníka.


Pokoje Deluxe

Náš hotel je tvořen dvěmi částmi. V přední části se nachází 12 dvoulůžkových pokojů Deluxe s originálními funkčními kachlovými kamnami a jedno apartmá se dvěmi místnostmi a vlastní terasou. V zadní části je 17 standardních dvoulůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou navrženy ve stejném historickém stylu s kazetovými stropy a malbami a jsou vybaveny vlstním příslušenstvím, klimatizací, TV SAT, minibarem, bezpečnostní schránkou a telefonem. Vybavení koupelen zahrnuje vysoušeč vlasů a bidet.


Apartmá č.103Standardní pokoje
Buffetová snídaně je servírována ve snídaňové jídelně a to je též to pravé místo pro večerní drink v útulném prostředí s krbem. Hotelová stylová restaurace byla vymalována mistrem R. Riedelbauchem a nabízí českou a mezinárodní kuchyni a široký sortiment výborných moravských vín. V hotelu jsou 2 restaurace, letní zahrádka, Lobby bar a vinný sklep.

Hotelové parkování v podzemní garáži za 390 Kč /den.
Nabízíme obstarání vstupenek do divadel, kin i na jiná představení. Můžeme uspořádat prohlídky města i jiných pamětihodností v okolí


Pokoje a ceny

Ceny za pokoj/noc, v €. Převodník měn


  
    			
    			
    				
				

Ceny zahrnují buffetovou snídani, Wi-Fi internet a DPH.
Možnosti přistýlek: Double Deluxe 1x přistýlka.
Děti do 5 let zdarma.
Parkování v podzemní garáži ... 15, - EUR / noc (30, - Kč noc + den)

Odkaz na kalendář veletrhů a výstav
Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hostedPožadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
royalricc@brnohotels.cz


TOPlist