Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Pegas

Hotel Pegas se nachází v pěkné nově rekonstruované historické budově v samém centru Brna v ulici Jakubská pojmenované podle blízkého kostela sv.Jakuba. Má vlastní mini-pivovar produkující chutné pivo vyráběné přímo před zraky hostů a čepované v pivnici umístěné v přízemí.

Hotel

Dvoulůžkový bed2500 KčBrno

Hotel Pegas

Jakubska 4 * Brno
e-mail: pegas@brnohotels.cz

GPS (WGS84)

Šířka 49.196239 Délka 16.607149"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Minibar
Výtah
Parkování
Televize
Internet na pokoji

Hotel Pegas se nachází v pěkné nově rekonstruované historické budově v samém centru Brna v ulici Jakubská pojmenované podle blízkého kostela sv.Jakuba. Má vlastní mini-pivovar produkující chutné pivo vyráběné přímo před zraky hostů a čepované v pivnici umístěné v přízemí. Základy budovy jsou ze 14.-15. století, o čemž svědčí vykopávky které se našly pří rekonstrukci a jsou zčásti umístěny ve vitrině v pivnici.Nabízíme komfortní ubytování ve 3 jednolůžkových, 8 dvoulůžkových 3 trojlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, toaletou, Wi-Fi internetovým připojením zdarma, plochou LCD televizí, minibarem, bezpečnostní schránkou, radiem a telefonem s přímou volbou. Tři pokoje mají malou terasu.Návštěvou naší pivnice s minipivovarem se ocitnete v netradičním prostředí, kde se naše pivo "Pegas" vyrábí přímo před Vašimi zraky. K výrobě našeho piva se používá jen nejkvalitnějších přírodních surovin bez jakýchkoliv chemických přísad.


Jde o první malý pivovar vybudovaný na Moravě a druhý v Čechách po legendárním pivovaru U Fleků v Praze. Kromě vynikajícího piva nabízíme široký výběr jídel, a to jak typicky české, tak mezinárodní kuchyně.

Hotelovým hostům je k dispozici recepce s nepřetržitou službou. Buffetová snídaně je servírována ve snídaňové jídelně vedle recepce. Možnost parkování v garážích u hotelu za 200 Kč / 24 hodin. Nabízíme též relaxační nebo klasické masáže externím masérem - cena: 300 Kč za 1/2 hodiny; 500 Kč za 1 hodinu. Doporučujeme objednat den dopředu.


Pokoje a ceny

Ceny za pokoj/noc, v korunách. Převodník měn
Ceny zahrnují snídani, internetové připojení a DPH.

Odkaz na kalendář veletrhů a výstav
Formulář pro objednávku či poptávku:Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
pegas@brnohotels.cz


TOPlist