Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Santander

Hotel Santander Vám nabízí komfortní ubytování v třinácti dvojlůžkových pokojích, jednom jednolůžkovém pokoji a jednom apartmá s vlastním krbem v příjemném prostředí nově zrekonstruované stylové vily z počátku 20. století v blízkosti BVV (10 minut chůze) a s možností parkování v uzavřeném areálu hotelu.

Hotel

Brno

Hotel Santander

Pisarecka 6 * Brno
e-mail: santander@brnohotels.cz

GPS (WGS84)

Šířka 49.19263 Délka 16.563354"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Parkování
Televize
Internet na pokoji
Zvířata

Hotel je obklopen rozlehlou kaskádovitou zahradou, která přímo vybízí k posezení v altánku s výhledem na Brno či u krbu s vlastní udírnou, k pořádání firemních rautů, party a svateb.

Aktivní odpočinek nabízí nově zbudovaný tenisový kurt s umělým trávníkem, přilehlá cyklostezka spojující Brno s Vídní a procházky kolem řeky Svratky nebo v blízkých lesích.




V popisech pokojů nenaleznete seznam zařízení jako TV, postel, stolek, křesla, koupelna, toaleta, sprcha, fén apod., jelikož jsou u nás samozřejmostí na každém pokoji. Každý pokoj je jiný, s jinou atmosférou, kterou jsme vytvořili právě pro Vás, ať již barvou stěny nebo nábytku ladícími s potahy a dekoračními látkami. Zkrátka, má-li pokoj výhled do zahrady, na tenisový kurt, do korun stromů nebo na Brno, věříme, že se u nás budete cítit skvěle a naleznete tu svůj přístav na cestách. Chutná snídaně samozřejmě zahrnutá v ceně pokoje bude pro Vás jistě příjemným začátkem dalšího dne.

Apartmá č.4



Dvoulůžkový pokoj č.5




Dvoulůžkový pokoj č.6



Dvoulůžkový pokoj č.7



Dvoulůžkový pokoj č.9



Dvoulůžkový pokoj č.11



Dvoulůžkový pokoj č.12



Dvoulůžkový pokoj č.13






Snídaňová místnost



Po sladkém probuzení přichází nový den a Vy můžete načerpat sílu do dalšího dne vydatnou snídaní.




Pokud byste rádi prožili svatební den v romantickém a klidném prostředí obklopeni zelení, je pro Vás zahrada Hotelu SANTANDER jako stvořená.

Samotný svatební obřad je možné uspořádat v zahradním altánku nebo kdekoliv v prostorách zahrady, na kterou je možno přicházet po slavnostně vyzdobené lávce přímo z pokoje.
Slavnostní oběd pro Vás uspořádáme v hotelové hale, jejíž kapacita je cca 35 osob u slavnostní tabule, večerní raut je možné mít jak v prostorách vnitřních, tak v prostorách venkovních, kde je počet osob neomezený.


Pokoje a Ceny

Ceny za pokoj/noc, v korunách. Převodník měn


Ceny zahrnují buffetovou snídani, parkování a všechny poplatky.

Pes, kočka: 500,- CZK/Noc


Odkaz na kalendář veletrhů a výstav





Formulář pro objednávku či poptávku:



1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě






číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.






nreCAPTCHASelf hosted



Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
santander@brnohotels.cz


TOPlist